Шановні батьки!

Відповідно до вимог чинного законодавства про охорону здоров’я, громадяни України зобов’язані піклуватись про своє здоров’я та здоров’я дітей, у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення. Тож відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради №1 від 05.01.2017 р. «Про проведення медичних оглядів дітей ДНЗ, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів НПЛ у 2017 році», з метою виявлення захворювання у дітей, збереження та зміцнення здоров’я

 Медичний огляд дітей, що відвідують ДНЗ (ясла-садок) №9 «Пролісок» проводиться в ЦПМСД КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин» дільничими лікарями-педіатрами та територіальним принципом з оформленням висновку про стан здоров’я дитини та надання рекомендацій щодо нагляду за дитиною в ДНЗ протягом календарного року у присутності батьків.

Тому, просимо Вас прискорити проходження медичних оглядів дітей.

Надіємось на Ваше розуміння!

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на засідання Школи молодих батьків, яке відбудеться 15 лютого о 16.00, в приміщенні музичної зали.

Тема засідання "Сучасні проблеми спілкування батьків та дітей".

 

Галах Т.В.,

практичний психолог 

 

ВАЖЛИВО!!!

На виконання рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 28 грудня 2016 року №557/2016 "Про організацію харчування дітей у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах у 2017 році" та з метою забезпечення безперервного і якісного харчування дітей у дошкільному навчальному закладі №9

харчування дітей у групах раннього віку із розрахунку 14, 00 грн на одну дитину в день (40% - за кошти місцевого бюджету, 60% - за кошти батьків);

харчування дітей у дошкільних групах із розрахунку 21, 75 грн на одну дитину в день (40% - за кошти місцевого бюджету, 60% - за кошти батьків);

харчування дітей, що відвідують 1-ші класи за режимом дошкільного навчального закладу із розрахунку 14, 30 грн. на одну дитину в день (40% - за кошти місцевого бюджету, 60% - за кошти батьків).

 

Пільгове харчування дітей з багатодітних сімей (70% - за кошти місцевого бюджету, 30% - за кошти батьків).

 

Безоплатне харчування здійснюється для дітей:

- із малозабезпечених сімей;

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;

- дітей із багатодітних сімей, в яких троє і більше дітей відвідують ДНЗ;

- дітей із сімей, що прибули на тимчасове проживання із АР Крим, Донецької та Луганської областей;

 - дітей із сімей, у яких сукупній дохід на кожного члена за попередній квартал, з урахуванням індексу зростання цін, не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму, що визначається Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім*ям".  

До уваги батьків, діти яких будуть відвідувати групи раннього віку (від 2 років до 3 років)!

Шановні батьки, на 2017 - 2018 навчальний рік у нашому дошкільному закладі формуються дві групи раннього віку (до 15 дітей в групі).

Із Положенням про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до днз тут  та прийомом дітей у дошкільні заклади м.Нетішина, ви можете ознайомитись детальніше тут. Також перед вступом у дошкільний заклад, ознайомтеся будь ласка із листом Міністерства освіти і науки України щодо оформлення медичної довідки для зарахування дитини у дошкільний заклад.

Шановні батьки!

Хто не вакцинувався в І, ІІ чи ІІІ турі поліомієліту, а на даний час має бажання вакцинуватися звертайтеся в медичний кабінет ДНЗ №9 для отримання додаткової інформації.

 

Адміністрація 

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на батьківську конференцію,

яка відбудеться 3 листопада о 17.30 год., в приміщенні музичної зали.

Адміністрція

 

До уваги батьків майбутніх вихованців ДНЗ

 

 

Шановні батьки!

 

Інформуємо вас, що з 04 листопада 2015 року діє електронна реєстрація дітей, які потребують місця у дошкільних навчальних закладах міста. Для цього вам необхідно зареєструватися на сайті відділу освіти http://osvita-netishin.ho.ua

Консультативну допомогу з питань електронної реєстрації дітей можна отримати щосереди  та щочетверга з 15.00. до 17.00.  у системного адміністратора відділу освіти.

Разом з тим інформуємо, що на сайті відділу освіти розміщено Положення про порядок загальної міської реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Нетішина, в якому зазначено порядок внесення відомостей про дітей, перелік категорій батьків, діти яких першочергового зараховуються до дитячого садка.

 

Додаткова інформація за тел. 3-43-71, 3-44-40.

 

Відділ освіти

виконавчого комітету

Нетішинської міської ради

 

 

 

Шановні батьки!

Інформацію про прийом дітей в дошкільні  заклади міста у

2016-2017 навчальному році  можна переглянути на сайті  відділу освіти

http://osvita-netishin.ho.ua  у розділі

«Дошкілля Нетішина» – «Черга у ДНЗ».

Видача направлень на медкомісію для

оформлення в ДНЗ буде проводитися

з  травня 2017 року

у середу та четвер з

13.00 до 17.00.

                                                                                           

                                                                                                Адміністрація