Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ (ясла-садок) №9 "Пролісок" на 2017-2018 н.р.

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2016-2017 н.р., Програму розвитку ДНЗ №9 на 2011-2017 роки, підсумки результатів карток компетентності, враховуючи досягнення і перспективи розвитку ДНЗ, актуальність, педагогічний колектив разом з батьками та громадськістю визначає такі пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік:    

  • Розпочати роботу з формування економічної грамотності дошкільників через організовану ігрову діяльність;
  •  Розпочати роботу з наступності, взаємодії в педагогічному процесі дошкільного навчального закладу і початкової школи для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на безкризовий розвиток дітей у новій для них соціальній ситуації – шкільному навчанні.
  • Продовжити роботу з патріотичного виховання на засадах української етнопедагогіки, як складової виховання дітей дошкільного віку;
  • Продовжити роботу щодо формування здоров’язбережувальної компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом інтеграції родинного і суспільного виховання на основі спільних зусиль з батьками вихованців;

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ (ясла-садок) №9 "Пролісок" на 2016-2017 н.р.

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2015-2016 н.р., Програму розвитку ДНЗ №9 на 2011-2017 роки, підсумки результатів карток компетентності, враховуючи досягнення і перспективи розвитку ДНЗ, актуальність, педагогічний колектив разом з батьками та громадськістю визначає такі пріоритетні завдання на 2016-2017 навчальний рік:

 

  • Продовжити роботу патріотичного виховання на засадах української етнопедагогіки, як складової виховання дітей дошкільного віку.
  •  Завершити роботу щодо формування моральних якостей, духовних цінностей дошкільників як важливі чинники соціалізації особистості.
  •  Розпочати роботу щодо формування здоров’язбережувальної компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом інтеграції родинного і суспільного виховання на основі спільних зусиль з батьками вихованців.

ДНЗ №9 (ясла-садок) «Пролісок»

На 2015-2016 навчальний рік

 

1.Розпочати роботу патріотичного виховання на засадах української етнопедагогіки, як складової виховання дітей дошкільного віку.

       

 2.Продовжити роботу щодо формування моральних якостей, духовних цінностей дошкільників як важливі чинники соціалізації особистості.

 

3. Завершити роботу з формування комунікативно-мовленнєвої та мовної компетентності дошкільників у контексті вимог Базового компонента дошкільної освіти України.

 

 

4. Систематизувати роботу із збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят, формування здорового способу життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.